Категорія продукту

Мікро поза Photoreactor, ілюстрованих

Мікро поза Photoreactor, ілюстрованих

Сонячна скла реактора, реактор фотохімічні, УФ реактора

Product Details

Якщо ви шукаєте для хімічної, біології, фармацевтичної та харчової мікро поза photoreactor, ілюстрованих від мікро Китай поза photoreactor, ілюстрованих, 10 мл фотохімічні реактора, фотохімічні реактора 30 мл, зовнішнім освітленій фотохімічні реактора, 100мл фотохімічні реактора, 150 мл фотохімічні реактора виробників, постачальників і facoty або перевірка мікро поза photoreactor, ілюстрованих налаштування і дизайн професійний постачальник в Китаї, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з Toption інструмент.

Сонячна скла реактора, реактор фотохімічні, УФ реактора

HG/Ксенон/Галогенні лампи

8-12 кварц труб тим часом помішуючи типу

Всі види обсяг фотохімічні реактора

TOPT-V введіть зовні освітлена фотохімічні реактора

Опис зовні освітлена фотохімічні реактор---TOPTION заводу є технічною підтримкою з багатьох професорів, SJTU та НТУ в період розробки. TOPT серії в основному застосовується для дослідження газ / рідких фаз, фіксована / змодельовані видимого світла, могли б реакція судно навантаження TiO2 фотохімічні реакції в умовах photocatalyst і так далі. Ця серія може забезпечує зразки аналітичної продукції, яку реагуючих і вільних радикалів і для вимірювання реагуючих Кінетична постійною, Квантовий вихід; Він широко використовується в полях Chemosynthesis, захисту навколишнього середовища і життя науки тощо.

Основна частина фігурку, включаючи основну вставку, електрощитової ртутні лампи ксенонові Лампи електричні контролери, світло, світло-джерело охолодження захистити холодний пастку, мішалкою, кварцового скла реактора 10мл, 30 мл, 50 мл, 100 мл, 150 мл (звичайно, можна налаштувати всі види томів). З перекресленої корзини.

TOPT-V типу підсвічуванням зсередини фотохімічні реактора входить в якості наступні:

1, ртуті Лампи електричні контролер для контролю за 100W, 300W, 500W середнього тиску ртутні лампи умови праці;

2, ксенонові Лампи електричні контролера за контроль над 100W, 300W, 500W або 1000W Ксенонова лампа умови праці,

3. металеві Галогенні лампи 250W 400W системи. (кожен TOPT-V типу фотохімічні реакції апарат стандартний контролера, ртуть Ксенонова лампа електроприлад контролера, Галогенні лампи системи можна вибрати один);

4, ртуть Ксенонова лампа Електроприлад контролер і контролер включає загальне джерело живлення, виділення лампа, лампа блоки живлення;

5, всі кварцового скла світло захист або поліпшення холодний трепінгу;

6, мішалкою, які відповідають TOPT V типу скла реакторів, 8-12 кварц труб тим часом помішуючи типу

7, покладатися на пристрої можуть бути використані на додаток до основних полі також оснащений завод почав виробництво крок тип реакції таблиці.

8. кварцового скла реактора може бути вибрав з 10 мл 30 мл 50 мл, 100 мл, 150 мл (звичайно, можна налаштувати всі види томів).

9. колісні возі.

10. того поставку відповідь температури для холодного пастку насос не може тільки забезпечити оборотної води для того, щоб провести тепла, породжених легка поглинання; забезпечити TOPT-V типу фотохімічні реактора зразок матеріал відповідь на зовнішньої температури тестовій середовищі для даних глобалізації обмундирування тестування, тим самим збільшуючи глобального порівняння даних від аналогічних досліджень і прогресу.

Кожної частини Опис

По-перше, основну вставку

Основну вставку являє собою серію фотохімічні реактора, де розміщені світло пристроїв, має наступні характеристики:

Поле Розмір 480 × 420 мм × 900 мм, важить близько 29 кг.

Всередині чорного ящика для того, щоб зменшити віддзеркалення світла.

Після Верхні шафи з охолодженням вентилятор дошці, шафи, після того, як Центральна Рада має "потік перемикання", може бути реалізована off (охолодження води) води сигналізації. Після нижній пластина має два отвори для охолодження водопровідні труби, труби та кабель для підключення до контролера через.

Шафи на лівому там є три спеціальні socket за вікном двигуна, вогні і "потік перемикач" використовувати вилку виводу.

Другий, ртуть і ртутні електричні контролера

Забезпечити світло для 100W, 300W або 500W 1000w, середнього тиску ртуті лампа нормальної експлуатації ртутні лампи в ультрафіолетового світла, отримані в ході операції припадало 40% загальної енергії питання. Ртутні лампи світло у відкритті 5 хвилин, поки стабільним, вимкнути світло треба почекати 5 хвилин після того, щоб перезавантажити. Коли потрібно принести сонцезахисні окуляри з УФ-захистом від пошкодження очей та шкіри.

Середнього тиску ртутні лампи оптичних параметрів є наступні:

Меркурій лампа Спектральна розподілу і відносну інтенсивність наступним чином:

Таблиця 2 спектральні розповсюдження середнього тиску ртуті лампа

Довжина хвилі (Нм)

250

313

365

400

510

620

720

Відносну інтенсивність %

20

85

100

30

20

40

80

Меркурій лампа випромінюючої частина кварц трубки, Рука прямий контакт з забруднюючих речовин, які впливають на інтенсивність світла. Кварц зазвичай використовуються за межами чистою бавовняною тканиною, змоченою з невеликої кількості алкоголю, очищення всередині лосьйон для використання.

Панель керування з: загальна блок живлення, лампа вибору, живлення лампи, двигуни, перемикачі світла і загальний час запуску та інші параметри, південь від час встановлення, лампа вимірювач струму, сигналізації інструкції. Контролер з вентилятором тепла.

Розмір контролер-245 мм × 170 мм × 180 мм, важить близько 23 кг.

Відкриті процедура контролер є: вибрати світло лампи влади → → → загальна потужність світло починається, Пуск а потім почав терміни світла.

Закрити контролю процедур: загальна лампа влади → електричних → → 5 хвилин після вимкненому водяним охолодженням.

Контролер на спині власника потужність вхідного рядка і запобіжник.

Контролер на задній частині головного вікна для штекера кабелю з відповідними інтерфейсами.

У вікні магістрального кабелю зв'язку з помилкою контролера, або нижче, ніж тиск нормальний води для охолодження води сигналізації лампа світло і індивідуальний звуковий сигнал, інструментів може працювати.

Три Ксенонова лампа і ксенонові Лампи електричні контролера.

Забезпечити світло для 100W 300W 500W або 1000W Ксенонова лампа нормальних і стабільний операцію. Розмір контролер-245 мм × 170 мм × 180 мм, вага 34 кг. Панель керування виключення "світло виберіть" кнопкою, інші кнопки з ж ртуті лампа контролера. Ксенонова лампа Спектральна розподілу і відносну інтенсивність схожий на денному світлі.

Ксенонова лампа оптичних параметрів є наступні:

3 розміри таблиці ксенонові лампи і оптичних параметрів:


Потужність (ВАТ)

Починаючи з current(A)

Поточний режим (A)

Робоча напруга (V)

Довжина кривої ефективні мм)

Електропроводка

100, 300, 500

8.3

18±3

50

220±20

Одномісний складу веде

1000

12.4

30±3

60

220±20

Одномісний складу веде


Fouth, Галогенні лампи і галогенні лампи електричні контролера:

П'ятий, всі кварцового скла світло захист або поліпшення холодний пастка

всі поліпшення всієї кварцового скла світло захисту холодний пастку є не тільки високою ефективністю УФ проникнення, працюючи довгі години їзди оскільки джерело світла, викликані температури, забезпечуючи доступ до світла і реактивні речовини, лише експеримент себе без стороннього впливу.

Шостий, фотохімічні реактора температури постачання насос

Температура подачі насоса, це взяти механічних форм низькотемпературна циркуляції рідини Охолоджувальне встаткування. З високих температур рідини висока температура води ванни ефект. Поєднання TOPT V введіть фотохімічні реактора, за кількома станами хімічних реакцій працювати. Це нові експериментальні пристрої можуть бути використані замість Сухий лід і температурі рідкого азоту відповідь може бути зроблено як низької температури раковину в'язкості. Знизу з сильних магнітних перемішування, змішування і внутрішня система циркуляції з 2 для танка температури більш рівномірний, може бути зроблено окремо температури, постійна температура циркулюючих насосів надати постійна температура холодних джерело використання і. Біо Фармацевтика, хімічна інженерія, продовольчого машинобудування, які вимагають високоточних вибірки з джерел поля. Широко використовується в лікарнях, наукові дослідження, експерименти та ідентифікації біологічних та інших аспектів роботи.

Про нас:

TOPTION спеціалізується на виробництві і продажу фотохімічні скла реактора, УФ скла реактора системи, Ксенон скла реактора, одношарова скла реактора, двошаровою скла реактора, поліетиленова скла реактора, теплорегулюючі обладнання, морозиво maker, ультразвукові інструмент, спрей фен, вилучення пристрою і так далі.

З 8-yaeas досвід і після 8 років розвивається ми отримали збільшення частки вітчизняного та світового ринку і користуються гарною репутацією в промисловості, наша продукція буде застосовано до багатьох університету та науково-дослідних об'єктів в багатьох областях.  Ми також можемо виробляти види обладнання в залежності від ваших потреб. Ми вважаємо, що якість не дадуть вам. TOPTION компанія може custimezed різні технічні характеристики скла реактора системи, ми вважаємо, що "TOPTION" буде ваш "Топ варіант".

Ласкаво просимо до налаштувати дизайн! PLS, не соромтеся зв'язатися з нами, Ласкаво просимо!!!


Hot Tags: мікро-поза photoreactor, ілюстрованих 10мл фотохімічні реактора фотохімічні реактора 30 мл, зовнішні світлові фотохімічні реактора, 100 мл фотохімічні реактора, 150 мл фотохімічні реактора, Китай, виробників, фабрика, постачальників, постачальник в Китаї, налаштування, дизайн, хімічної, біології, фармацевтичної, їжі
Супутні товари
Feedback
Розслідування
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Зв'язатися з нами
Address: TaiBai Road, YanTa району, Сіань, Китай
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
Авторське право © Toption інструмент Co., Ltd, всі права захищені.