Категорія продукту

Фотохімічні автоматичного керування реактором

Фотохімічні автоматичного керування реактором

TOPT фотохімічні реакції апарату є багатофункціональні заводу посиланням на шляху імпорту на основі фотохімічні реакції апарат

Product Details

Якщо ви шукаєте для хімічної, біології, фармацевтичної та харчової АСУТП фотохімічні реактор з автоматичним Китай контролювати фотохімічні реактора, багатофункціональний фотохімічні реактора, 10мл фотохімічні реактора, фотохімічні реактора 250 мл, 500 мл фотохімічні реактора, 1000мл фотохімічні реактора, постачанням та facoty або перевірка автоматичного керування фотохімічні реактора налаштування і дизайн професійний постачальник в Китаї, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з Toption інструмент.

TOPT фотохімічні реакції апарат є багатофункціональні заводу посиланням на шляху імпорту на основі фотохімічні реакції апарату, відповідно до більшості потреб клієнтів, в поєднанні з відомими лабораторії практикою, розробити нове покоління фотохімічні реактора. Cikuan TOPT введіть багатофункціональний апарат для використання в дослідження фотохімічні реакції газу, рідкого твердій фазі, мобільної системи на змодельовані ультрафіолетових, видимі легкі, спеціальні аналогового освітлення, чи завантажений TiO2 photocatalyst фотохімічні реакції в таких умовах. Тим часом, наша компанія також може надати клієнтам Tigong волокнисті, організовані як речовина реакція контейнер та інші спеціальні матеріали, для вирішення різних речовин у звичайних Реакційний поміщений в реакції TOPT утиліта фотохімічні реакції апарат підходить для хімічного синтезу, довкілля та науки про життя дослідження, ця система має розумного, простий структури, зручне управління, стабільної роботи, для захисту людського тіла, вільний комбінації , унікальну гнучкість настроювання перевагу!

Все обладнання налаштований наступним чином (деякі компоненти необов'язкові):

(1) TOPT-T, підставі Чорний ящик набір предметів;

(2) високого тиску ртуті електрична система управління, контроль високого тиску ртуті світильник потужність: 100W 300W 500W 1000W влади.

(3) високого тиску ртутні лампи 100W 300W 500W 1000W кожного з них

(4) Ксенон Лонг АРК лампа (імітація Нд) електрощитової система, контролю Ксенонова лампа влади: 300W 500W 1000W влади.

(5) металеві Галогенні лампи 250W 400W кожного з них і відповідну баласту системи.

(6) були всі кварц реакція труб може бути використані 10 мл кварц трубка 8, 30 мл кварц трубка 8, 50 мл кварц трубка 8.

(7) 10мл твердого ущільнення plug 8. 30 мл твердого ущільнення підключіть 8. 50 мл твердого ущільнення підключіть 8.

(8) реакція судин скла можуть використовуватися окремо 250 мл, 500 мл, 1000 мл і т. д..

(9) в пробірці незалежна множина надувні пристрою можна керувати окремо надувні розміру.

(10) подвійний широкий Склопакети кварц холодний пастки (розширення охолоджуючої рідини в нижній частині охолодження цикл) 2.

(11) фабричного виробництва апарату TOPT-T тип вісім-польового типу фотохімічні реакції спеціальний змішувач.

(12) інструмент фотолізу постачання насос постійна температура реакції (низькі ліміт температури-25 градусів). І відповідні труби та металеві трубопровідна арматура та інші виправлено номер.

(13) труби водопровідні, Арматура з нержавіючої сталі, скла, кількість клапанів.

(14) з нержавіючої сталі, може бути мобільний кошик.

По-перше, основну вставку

Основну вставку являє собою серію фотохімічні реакції апарату, де розміщені світло пристроїв, має наступні характеристики:

Поле Розмір 480 × 420 мм × 900 мм, важить близько 29 кг.

Всередині чорного ящика для того, щоб зменшити віддзеркалення світла.

Після Верхні шафи з охолодженням вентилятор дошці, шафи, після того, як Центральна Рада має "потік перемикання", може бути реалізована off (охолодження води) води сигналізації. Після нижній пластина має два отвори для охолодження водопровідні труби, труби та кабель для підключення до контролера через.

Шафи на лівому там є три спеціальні socket за вікном двигуна, вогні і "потік перемикач" використовувати вилку виводу.

Другий, ртуть і ртутні електричні контролера

Забезпечити світло для 300W або 500W середнього тиску ртуті лампа нормальної експлуатації ртутні лампи в ультрафіолетового світла, отримані в ході операції припадало 40% загальної енергії питання. Ртутні лампи світло у відкритті 5 хвилин, поки стабільним, вимкнути світло треба почекати 5 хвилин після того, щоб перезавантажити. Коли потрібно принести сонцезахисні окуляри з УФ-захистом від пошкодження очей та шкіри.

Середнього тиску ртутні лампи оптичних параметрів є наступні:

Меркурій лампа Спектральна розподілу і відносну інтенсивність наступним чином:

Таблиця 2 спектральні розповсюдження середнього тиску ртуті лампа

Довжина хвилі (Нм)

250

313

365

400

510

620

720

Відносну інтенсивність %

20

85

100

30

20

40

80

Три, Ксенонова лампа та ксенонові Лампи електричні контролера

Забезпечити світло 500W або 1000W Ксенонова лампа нормальних і стабільний операції. Розмір контролер є × 245 × 170 мм 180 мм, вага 34 кг. Панель керування виключення "світло виберіть" кнопкою, інші кнопки з ж ртуті лампа контролера. Ксенонова лампа Спектральна розподілу і відносну інтенсивність схожий на денному світлі.

Ксенонова лампа оптичних параметрів є наступні:

3 розміри ксенонові лампи і оптичних параметрів таблиці


Потужність (ВАТ)

Відправною струму (A)

Режим Current(A)

Режим Voltage(V)

Ефективна дуги length(MM)

Електропроводка

500

8.3

18±3

50

220±20

Одномісний складу веде

1000

12.4

30±3

60

220±20

Одномісний складу веде


Четвертий, всі кварцового скла світло захист або поліпшення холодний пастка

всі поліпшення всієї кварцового скла світло захисту холодний пастку є не тільки високою ефективністю УФ проникнення, працюючи довгі години їзди оскільки джерело світла, викликані температури, забезпечуючи доступ до світла і реактивні речовини, лише експеримент себе без стороннього впливу.

П'ятий, фотохімічні спеціальні мішалкою магнітні

TOPT-T тип фотохімічні реакції апарат спеціальний змішувач є нових восьми поля магнітної перемішування пристроїв можуть покуштувати повний однорідний світ.

● Реалізації кількох трубки одночасно помішуючи корінь функції, що можна розмістити вісім пробірки (розмір 10 мл 30 мл, вільний комбінація 50 мл), кожна дитина може бути, у Витри Варіатори магнітні перемішуванні.

● Відмінна добірка основних складових цієї машини, електродвигуни використання Постійного струму, помішуючи крутний момент ﹑ шуму. Використання найсильніших магнітних поточного магніт, "Nd-Fe весна" робити ротор магніт, забезпечити адекватне sharp і крутний момент.

Шостий, фотохімічні реакції температуру реактора постачання насос

Температура відповідь постачання насоса, це взяти механічних форм низькотемпературна циркуляції рідини Охолоджувальне встаткування. З високих температур рідини висока температура води ванни ефект. Поєднання TOPT введіть фотохімічні реакції апарату, за кількома станами хімічних реакцій працювати. Є нові експериментальні пристрої можуть бути використані замість Сухий лід і температурі рідкого азоту відповідь може бути зроблено як низької температури раковину в'язкості. Знизу з сильних магнітних перемішування, змішування і внутрішня система циркуляції з 2 для танка температури більш рівномірний, може бути зроблено окремо температури, постійна температура циркулюючих насосів надати постійна температура холодних джерело використання і. Біо Фармацевтика, хімічна інженерія, продовольчого машинобудування, які вимагають високоточних вибірки з джерел поля. Широко використовується в лікарнях, наукові дослідження, експерименти та ідентифікації біологічних та інших аспектів роботи.

Про нас:

TOPTION спеціалізується на виробництві і продажу фотохімічні скла реактора, УФ скла реактора системи, Ксенон скла реактора, одношарова скла реактора, двошаровою скла реактора, поліетиленова скла реактора, теплорегулюючі обладнання, морозиво maker, ультразвукові інструмент, спрей фен, вилучення пристрою і так далі.

З 11-yaeas досвід і після 8 років розвивається ми отримали збільшення частки вітчизняного та світового ринку і користуються гарною репутацією в промисловості, наша продукція буде застосовано до багатьох університету та науково-дослідних об'єктів в багатьох областях.  Ми також можемо виробляти види обладнання в залежності від ваших потреб. Ми вважаємо, що якість не дадуть вам. TOPTION компанія може custimezed різні технічні характеристики скла реактора системи, ми вважаємо, що "TOPTION" буде ваш "Топ варіант".

Ласкаво просимо до налаштувати дизайн! PLS, не соромтеся зв'язатися з нами, Ласкаво просимо!!!


Hot Tags: фотохімічні автоматичного керування реактором багатофункціональний фотохімічні реактора 10мл фотохімічні реактора, фотохімічні реактора 250 мл, 500 мл фотохімічні реактора, 1000мл фотохімічні реактора, Китай, виробників, фабрика, постачальників, постачальник в Китаї, налаштування, дизайн, хімічної, біології, фармацевтичної, їжі
Супутні товари
Feedback
Розслідування
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Зв'язатися з нами
Address: TaiBai Road, YanTa району, Сіань, Китай
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
Авторське право © Toption інструмент Co., Ltd, всі права захищені.